Rozvodnice 54-modulů na povrch (3x18M) Mistral65 průhledná dvířka IP65 ABB 1SLM006501A1208
Rozvodnice nástěnná Mistral65 od českého výrobce ABB s dlouholetou tradicí se vyznačuje vysokým krytím IP65 a precizním zpracováním. Varianta 54+3 modulů je provedena ve třech řadách (3x18M) včetně průhledných dvířek a svorek N/PE (26+26)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice s vyšším krytím do IP65 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.7 kg |
| EAN: | 8000126107586 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 430 mm |
| Hloubka (mm): | 155 mm |
| Výška (mm): | 600 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 7035 |
| Délka (mm): | 430 mm |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Počet modulů: | 54 |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ano |
| Šířka v počtech modulů: | 54 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Vnitřní hloubka (mm): | 84 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
