SN
sada nivelační
Popis:
Slouží k nastavení přesné výšky univerzálních krabic KUP 57 a KUP 80 při betonování podlah.
K zajištění krabic proti vyplavení betonem jsou určeny přiložené matice M6.
Při objednání 1 ks sady nivelační obdržíte set obsahující 4 ks.
sada nivelační
Popis:
Slouží k nastavení přesné výšky univerzálních krabic KUP 57 a KUP 80 při betonování podlah.
K zajištění krabic proti vyplavení betonem jsou určeny přiložené matice M6.
Při objednání 1 ks sady nivelační obdržíte set obsahující 4 ks.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahové - podlahové instalace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 8595057690844 |
| Jmenovitá velikost: | 55 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Nivelační výška: | 0 - 35 mm |
| Provedení: | Kulaté |
| Údržba podlahy: | Sušení |
| Výška kazety: | 37 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
