Skříň 39134 MAGNA IP65, 400x300x165mm, součást: montážní deska&br; typ 39134 famatel
Univerzální rozvodná plastová skříň MAGNA 39134 ve vyšším krytí IP65, rozměry: 400x300x165mm, součástí skříně je pozinkovaná montážní deska, neprůhledné plné dveře, barva: světle šedá.
Technické parametry:
- Jmenovité izolační napětí: 1000 V/AC ( 1500 V/DC )
- Materiál: plast ( ABS )
- UV odolnost: ano
- Dveře: plné, neprůhledné
- Barva: světle šedá
- Montážní panel: ano/pozink/plný ( možno nahradit plastovou níže )
- Typ zajištění: 2bodový uzávěr ( možno osadit zámkem 39122 níže )
- Výška: 400 mm
- Šířka: 300 mm
- Hloubka: 165 mm
- Vnitřní rozměr: 352 x 250 x 120 mm
- Montáž: nástěnná
- Mechanická odolnost: IK08
- Hmotnost: 2,63 kg
- Stupeň krytí: IP65
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prázdné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.625 kg |
| EAN: | 8429760247654 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 300 mm |
| Hloubka (mm): | 165 mm |
| Výška (mm): | 400 mm |
| Krytí (IP): | 68 |
| Výrobní společnost : | Famatel - CZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@famatel.cz |
