Skříň přípojková SP200/NVP1P 2x sada poj.spodků vel.00 DCK ČEZ
Rozváděče připojkové se používají pro koncové připojení rodinného domu nebo jiného objektu na kabelovou nebo venkovní elektrorozvodnou síť a současně k jištění přívodního vedení k odběrnému místu. Rozváděče jsou určené pro používání minimálně osobami znalými. Rozváděče jsou určené pro instalaci a používání ve venkovním i vnitřním prostředí, jsou stabilní- ho provedení s pevnými částmi konstrukce.
Technické údaje:
| Materiálové provedení | N - termoset |
| Konstrukční provedení | V - do výklenku |
| Způsob připojení vodičů - přívod | P - přímé připojení |
| Uzavírání dveří 1 | energetický závěr |
| Způsob připojení vodičů - vývod | P - přímé připojení |
| Specifikace výrobce | standardní provedení |
| Jmenovité napětí Un | 690 V |
| Jmenovité pracovní napětí Ue | do 690 V, AC |
| Jmenovité izolační napětí Ui | 690 V, AC |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp | 8 kV (1,2/50) |
| Jmenovitý proud rozváděče InA | 160 A |
| Jmenovitý proud obvodu (jištěného vývodu) Inc | 100 A |
| Jmenovitý podmíněný zkratový proud Icc | 40 kA |
| Jmenovitý kmitočet fn | 50 Hz |
| Uzemňovací soustava | TN-C |
| Přístrojová výzbroj | 2 sady pojistkových spodků vel. 00 |
| Stupeň ochrany krytem | IP44/IP00 |
| Stupeň mechanické ochrany | IK10 |
| Základní ochrana (ochrana před dotykem živých částí) | uzavíratelný kryt |
| Ochrana při poruše (ochrana před dotykem neživých částí) | automatické odpojení od zdroje |
| Zařízení jistící před zkratem (SCPD) | pojistkové vložky nožové vel.00 (rozsah vypínání a kategorie užití - char. B) |
| Stupeň hořlavosti | HB40, V0 |
| Kategorie přepětí | IV |
| Stupeň znečištění | 3 |
| Prostředí EMC | B |
| Způsob připojení vodičů | uzemnění třmenová svorka PE/M8 |
| Max. průřez přívodních vodičů | 50 mm2 |
| Max. průřez vývodních vodičů | 35 mm2 |
| Rozměry (š x v x h) | 325 x 290 x 120 mm |
| Hmotnost | 4kg |
| normy | ČSN EN 61439-1, ČSN EN 61439-5 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Připojení do 50 mm2 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 2050000464416 |
| Výrobní společnost : | DCK Holoubkov Bohemia a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Holoubkov 336 338 01, Holoubkov |
| E-mail : | info@dck.cz |
