Skřítek dekorační 6xLED 40x12cm 3xAA baterie, StarTrading 991-66
Vánoční dekorativní skřítek "Santa" v šedé barvě se 6 LED žárovkami StarTrading 991-66.
Parametry:
barva: šedá
počet LED: 6, odstín teplá bílá
výška: 40 cm
šířka: 12 cm
hloubka: 12 cm
napájení: 3x AA baterie (není součástí)
použití: uvnitř
krytí: IP 20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482044501 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Hloubka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 400 mm |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
