Solární baterie 3,55kWh 48V 74Ah LiFePO4 US3000C PylonTech
Solární baterie 3,55kWh 48V 74Ah LiFePO4 US3000C PylonTech
Baterie pro solární systémy PylonTech US3000C 3,6 kWh
Inteligentní typ baterie, určený pro malé a střední hybridní systémy. Optimální pro kombinaci s měniči Victron Multiplus a EasySolar.
Základem této baterie je 15ks LiFePO4 článků, s nominálním napětím 48V a celkovou kapacitou 3,6 kWh, doplněné výrobcem o balancéry a BMS s komunikací s měničem po RS232, RS485, CAN sběrnici.
Baterie je možné snadno spojovat paralelně do větších celků, maximální adresovatelný počet je 16ks baterií, jako 1 master a 15 slaves. Mohou být umístěny v 19" racku nebo spojovány pomocí ráměčků s klipsnami.
Na tento typ je poskytována 7 letá záruka (po uplynutí 2-leté záruky je prodloužená záruka potřeba řešit přímo s výrobcem), při registraci zařízení u výrobce lze dosáhnout na další tři roky, celkem tedy 10 let. K nové baterii nebo k sadě baterií se musí vždy doobjednat připojovací kabelový set k měniči.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Šířka (mm): | 442 mm |
| Hloubka (mm): | 420 mm |
| Výška (mm): | 132 mm |
| Napětí (V): | 48 V |
| Výrobní společnost : | Pylon Technologies, Co. Ltd. |
|---|---|
| E-mail : | service@pylontech.com.cn |
