Solární baterie 3,55kWh 96V 37Ah LiFePo4 Force H2 FH9637M HV PylonTech
Solární baterie 3,55kWh 96V 37Ah LifePo4 Force H2 FH9637M HV Pylontech
Solární baterie 3,55kWh Force H2 FH9637 PylonTech
Force H2 FH9637 nejnovější verze vysokonapěťového bateriového úložného systému poskytovaného společností Pylontech. Nově navržený systém poskytuje snadné připojení, které šetří drahocenný čas pro instalační techniky.
Stohovací systém poskytuje flexibilní konfiguraci od 96V do 384V napětí a kapacity (7,1 kWh až 14,21) v zapojení 2 až 4 moduly.Vnitřní i venkovní kompatibilita poskytuje více možností instalace.Ideální pro velké domácí a malé komerční aplikace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 38 kg |
| Šířka (mm): | 450 mm |
| Hloubka (mm): | 296 mm |
| Výška (mm): | 296 mm |
| Napětí (V): | 96 V |
| Výrobní společnost : | Pylon Technologies, Co. Ltd. |
|---|---|
| E-mail : | service@pylontech.com.cn |
