Solární svítidlo EMA SOLAR 20LED 3W 120lm 4000K IP44, černé, Greenlux GXSO001
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární svítidla, solární doplňky pro venkovní plochy |
|---|---|
| EAN: | 8592660128986 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 121 mm |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Příkon (W): | 3 W |
| Svítivost (lumen): | 120 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
