Solární svítidlo GLOBO 33271, 1xLED 0,06W, IP44, měděné, zapichovací
Solární svítidlo, měděné, plast měděný, plast průhledný, IP44, 1x Ni MH AA 300mAh 1,2V, DxŠxV: 210x143x680 včetně 1xLED 0,06W 3,2V
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární svítidla, solární doplňky pro venkovní plochy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9007371223480 |
| Šířka (mm): | 143 mm |
| Výška (mm): | 680 mm |
| Krytí (IP): | 44 |
| Délka (mm): | 210 mm |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
