Solární svítidlo GLOBO 33524, 1xLED 0,06W, 3000K, IP44, tvar vázy
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární svítidla, solární doplňky pro venkovní plochy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.39 kg |
| EAN: | 9007371424030 |
| Šířka (mm): | 130 mm |
| Výška (mm): | 455 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Délka (mm): | 143 mm |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
