Solární svítidlo GLOBO 33558B, 1xLED 0,06W, IP44, domeček z kmene stromu (plast)
Solární svítidlo, plast hnědý a zelený, domeček z kmene stromu, IP44, vypínač, včetně 1 x LR44 Ni-Mh, DxŠxV: 115x100x230 včetně 1xLED 0,06W 3V, 3000K
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární svítidla, solární doplňky pro venkovní plochy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 9007371412518 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 230 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 44 |
| Délka (mm): | 115 mm |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
