Solární svítidlo GLOBO 33577-3, 10xLED 0,1W 3V, IP44, efekt ohně, 3ks v balení
Solární svítidlo, plast černý, plast satinovaný, efekt ohně, 3ks v balení, IP44, vypínač, včetně baterie 1x AA 1,2V 200mAh Ni-Mh, DxŠxV: 78x78x368 včetně 10xLED 0,1W 3V, žluté
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární svítidla, solární doplňky pro venkovní plochy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 9007371396917 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 78 mm |
| Výška (mm): | 368 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 44 |
| Délka (mm): | 78 mm |
| Napětí (V): | 3 V |
| Příkon (W): | 0,1 W |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
