Solární svítidlo GLOBO 33886, 1xLED 0,06W, 3000K, IP44, imitace dřeva, zapichovací
Solární svítidlo, kov, vzhled dřeva, hnědé, plast opál bílý, čtvercový uzemňovací hrot, IP44, vypínač, včetně baterie 1xAAA 300mAh Ni-Mh, DxŠxV: 70x70x610, včetně 1xLED 0,06W 3V, 3000K
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární svítidla, solární doplňky pro venkovní plochy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 9007371427338 |
| Barva: | imitace dřeva |
| Šířka (mm): | 70 mm |
| Výška (mm): | 610 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Délka (mm): | 70 mm |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
