Solární svítidlo HYDRA SOLAR 14W s PIR pohybovým senzorem 300lm 4000K neutrální bílá Greenlux GXSO019
Solární LED svítidlo s PIR pohybovým senzorem o výkonu 14W, 300lm, 4000K neutrální bílá
LED SOLÁRNÍ SVÍTIDLO BATERIOVÉ Greenlux GXSO019
Moderní, energeticky úsporné LED svítidlo se solárním panelem.
Těleso svítidla tvoří akrylonitryl-butadien-styren (ABS), difuzor polystyren (PS).
Krytí IP44 poskytuje odolnost proti dešti a vodě.
Konstrukce umožňuje polohování jednotlivých LED modulů v horizontálním i vertikálním směru.
Svítidlo je napájeno interní lithium-iontovou baterií (Li-ion 1800mAh, 3,7V).
Baterie je nabíjená sluneční energií za pomocí solárního panelu, který je součástí balení.
Obsahuje infračervené čidlo pohybu (PIR).
Svítí pouze v přítmí nebo ve tmě.
Možnost přepínání 4 módů:
- MÓD A - při detekci pohybu světelný tok 300lm po dobu 20s (pokud není pohyb detekován, svítidlo se zhasne)
- MÓD B - při detekci pohybu světelný tok 300lm po dobu 20s (pokud není pohyb detekován, svítidlo přejde na 6lm)
- MÓD C - nepřetržité svícení 75lm až do úplného vybití
- MÓD OFF - trvale vypnuto
Technické parametry
- Jmenovitý výkon: 14 W
- Světelný tok: 6/75/300 lm
- Barva světla: neutrální bílá
- Teplota chromatičnosti Tc: 4000K
- Index barevného podání: 70Ra
- Stupeň krytí: IP44
- Třída izolace: III
- Dosah čidla: 5-7m
- Min. doba činnosti: 20s
- Úhel činnosti čidla: 120x120°
- Pracovní teplota: -20+50°C
- Průměrná životnost: 20.000h
- Materiál: ABS
- Difuzor: Polistyren
- Barva: černá
- Stmívatelnost: ne
- Min. vzdálenost od osvět. objektu: 0,5m
- Montáž na normálně zápalné podklady: Ano
- Vyzařovací úhel: 120°
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární svítidla, solární doplňky pro venkovní plochy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592660143101 |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Příkon (W): | 14W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 300 lumen |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
