Solární svítidlo PERPET 8W 800lm neutrální bílá s PIR pohybovým senzorem Greenlux GXSO020
Moderní, energeticky úsporné LED svítidlo se solárním panelem.
Těleso svítidla tvoří akrylonitryl-butadien-styren (ABS), difuzor polykarbonát (PC).
Krytí IP54 poskytuje odolnost proti průniku prachu a vody.
Konstrukce umožňuje polohování LED modulu a solárního panelu v horizontálním i vertikálním směru.
Napájení svítidla zajišťuje interní lithium-iontová baterie (Li-ion 2000mAh, 3,7V), která je nabíjená solárním panelem.
Svítidlo je možné sestavit a instalovat v kompletu se solárním panelem, nebo odděleně svítidlo i solární panel.
Solární panel je možné nainstalovat zvlášť na sluncem exponovaném místě až do vzdálenosti 2 metrů.
Součástí příslušenství je propojovací kabel s konektorovým spojením.
Zdrojem světla je LED modul s vysoce účinnými LED diodami SMD.
Obsahuje infračervené čidlo pohybu (PIR) s plynulou regulací:
- - čas osvětlení (TIME) v rozsahu 10 - 60 sekund
- - rozsah detekce pohybu (SENS) v rozsahu 1 - 10 metrů
- - nastavení noc/den (LUX) od 15 do 1000 luxů
Čidlo má možnost náklonu v rozsahu 0°- 150°.
Možnost přepínání 3 módů:
- MÓD I - při detekci pohybu 100% světelný tok po nastavenou dobu 10-60s (pokud není pohyb detekován, svítidlo se zhasne)
- MÓD II - při detekci pohybu 100% světelný tok po nastavenou dobu 10-60s (pokud není pohyb detekován, svítidlo přejde na 10% světelného toku)
- MÓD O - trvale vypnuto
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární svítidla, solární doplňky pro venkovní plochy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 8592660143187 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 178 mm |
| Hloubka (mm): | 140 mm |
| Výška (mm): | 290 mm |
| Krytí (IP): | 54 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 8 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 800 lumen |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
