Spínací zásuvka denní ZS10 24 hodin po 15 minutách, maximálně 16A 230V do zásuvky
Spínací zásuvka ZS10/24hodin/spíná fázi;
Denní spínací hodiny ZS10
Pokud potřebujeme zapnout a vypnout spotřebič v určitém časovém rozmezí. Umožňuje funkci trvalého sepnutí zásuvky pomocí dvoupolohového přepínače. Tato funkce je indikována červenou LED diodou na čelní straně přístroje. Slouží pro časové spínání domácích spotřebičů (0–3500 W).
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 230 V/ 50 Hz |
| Max.spínaný výkon | 3500 W |
| Induktivní zátěž | max. 2 A |
| Spínací prvek | relé |
| Min. nastavitelný čas | 15 min. |
| Stupeň krytí | IP 20 |
| Pracovní teplota | 0°C až +50°C |
SPÍNANÝ FÁZOVÝ VODIČ

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Časově ovládané zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012221420 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
