Spínací zásuvka týdenní/denní ZSD-16 programovatelná po 10 minutách, 16A 230V do zásuvky
Spínací zásuvka ZSD-16/týdenní/digitální;
Digitální týdenní hodiny ZSD-16
umožňují celkem 8 nastavitelných časových programů, kterými lze zapínat a vypínat Vámi zapojené spotřebiče.
Příklady použití ZSD-16:
zavlažování, oběhové čerpadlo, osvětlení akvárií
Funkce spínacích hodin ZSD-16:
- 8 nastavitelných časových programů
- 16 kombinací dnů nebo bloků dnů. Touto funkcí lze časové programy spouštět v určené dny např. So–Ne, Po–St–Pá a podobně.
- Možnost manuálního nebo automatického ovládání.
- Možnost 12/24 hodinového cyklu.
- Další funkcí je nastavení letního času. Přepojením do této funkce se automaticky k nastavenému času přičte 1hodina.
Přístroj obsahuje dobíjecí baterii, která ho udrží v chodu po dobu víc jak 100 hodin po odpojení napájení.
Při koupi nového přístroje nebo při vybití baterie, trvá dobíjecí cyklus cca 12hodin.
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 230 V/ 50 Hz |
| Max.spínaný výkon | 3500 W |
| Induktivní zátěž | max. 2 A |
| Spínací prvek | relé |
| Min. nastavitelný čas | 1 min. |
| Přesnost | +/- 1 min. za měsíc |
| Záložní baterie | NiCd 1,2V/ >100 hod. |
| Pracovní teplota | 0°C až +50°C |
SPÍNANÝ FÁZOVÝ VODIČ

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Časově ovládané zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012221451 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
