Spínací zásuvka týdenní ZS 4 nastavení po 1 hodině, voděodolná 16A 230V do zásuvky
Spínací zásuvka ZS4/7týdenní/proti vodě;
Týdenní spínací hodiny ZS4
Pokud potřebujeme zapnout a vypnout spotřebič v určitém časovém rozmezí během celého týdne. Výhodou tohoto typu je ochrana proti stříkající vodě, což umožňuje zásuvku použít i mimo objekty např. pro spínání venkovního osvětlení.
Slouží pro časové spínání domácích spotřebičů (0–3500 W).
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 230 V/ 50 Hz |
| Max.spínaný výkon | 3500 W |
| Induktivní zátěž | max. 3 A |
| Spínací prvek | relé |
| Min. nastavitelný čas | 2 hod. |
| Stupeň krytí | IP 44 |
| Pracovní teplota | -10°C až +50°C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Časově ovládané zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012221444 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
