Spoj kolejnice - set M RC SR 22/36 K2 Systems 1003571
Kolejnicový konektor pro připojení dvou K2 SpeedRails.
Se třemi otvory pro flexibilní montáž.
Délka 150 mm
Sada obsahuje:
- 1x SpeedConnector, hliník
- 2x šrouby se zápustnou hlavou, 4,8x16 mm, nerezová ocel A2 s pohonem TX 25
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4251786201792 |
| Šířka (mm): | 150 mm |
| Hloubka (mm): | 30 mm |
| Výška (mm): | 4 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Spojka profilů |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
