Oboustranná bezhalogenová Kabuflex-spojka SD 40 Fränkische 19910040
- Těsnící spojka pro Kabuflex R a S 040
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohebné - Kopoflex, Kabuflex |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.016 kg |
| EAN: | 4013960177336 |
| Barva: | Černá |
| Vnější průměr: | 47 mm |
| Vnitřní průměr: | 40 mm |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Kvalita materiálu: | Polypropylen |
| Leštěný povrch: | Ne |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| S gumovým těsněním: | Ne |
| Výrobní společnost : | FRÄNKISCHE Rohrwerke Gebr. Kirchner GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Hellinger Straße 1 97486 Königsberg/Bayern Německo |
| E-mail : | info@fraenkische.de |
