Micro Inverter a Optimizer společností Solar Edge, Huawei a Enphase lze zavěsit do všech kolejniček K2 s K2 StairPlate, aniž byste jej přišroubovali přímo na střechu. Pomocí odpovídajících šroubů a matic lze nástroje předem spojit s K2 StairPlate. Je třeba zaznamenat výšku modulů a nástroje, které se mají použít. Materiál: nerezová ocel 1.4301
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4251786215072 |
| Šířka (mm): | 122 mm |
| Hloubka (mm): | 69,2 mm |
| Výška (mm): | 14 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Ostatní, jiné |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
