Spojovací zásuvka, přímá, bílá, 1808.0200.5, 230V pro pohyblivý přívod kopp
spojovací zásuvka ČSN 230V/16A plastová
barva : bílá
barva : bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spojovací zásuvky, spojky 230V, PVC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.049 kg |
| EAN: | 4008224403917 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Kvalita materiálu: | Duroplast |
| Množství v balení: | 10 |
| ? Počet pólů: | 3 |
| Pro těžké podmínky podle VDE: | Ne |
| Provedení: | Ochranný kontaktní kolík |
| Připojovací technika: | Šroubová svorka |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Vhodné pro ochranný kontaktní kolík: | Ano |
| S indikací napětí: | Ne |
| S quick-lock: | Ne |
| Výrobní společnost : | Heinrich Kopp GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alzenauer Str. 68 63796 Kahl am Main |
| E-mail : | info@kopp.eu |
