Spojovací zásuvka 5543N-C02100 S přímá, šedá, 230V pro pohyblivý přívod ABB
Zásuvka pohyblivá s ochranným kolíkem, s přímým vývodem
16 A, 250 V AC
Šroubové svorky (pro vodiče max. 2,5 mm²)
Řazení: 2P+PE
16 A, 250 V AC
Šroubové svorky (pro vodiče max. 2,5 mm²)
Řazení: 2P+PE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spojovací zásuvky, spojky 230V, PVC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595017245084 |
| Barva: | Šedá |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Množství v balení: | 18 |
| ? Počet pólů: | 2 |
| Připojovací technika: | Šroubová svorka |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Vhodné pro ochranný kontaktní kolík: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
