Šroub 6,0x25_et samořezný se šestihrannou hlavou K2 Systems 2002937
Závitořezný šroub 6x25 mm pro bezřezné zpracování, schválený pro tloušťky plechu (ocel a hliník) od 0,5 mm do 1,25 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.007 kg |
| EAN: | 4251786212828 |
| Materiál: | Nerez |
| Povrchová úprava: | Ostatní, jiné |
| Délka (mm): | 25 mm |
| Kvalita materiálu: | Nerezová ocel (V2A) |
| Průměr závitu: | 6 mm |
| Tvar hlavice: | Šestihran |
| Tvrzené: | Ne |
| Typ závitu: | Metrický |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
