Šroub 6,8x140 samořezný se šestihrannou hlavou K2 Systems 2003527
Samořezný šroub 6,8x140 vč. namontované těsnicí podložky pro upevnění K2 SpliceFoot v krokvi (dřevo).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| EAN: | 4251786212835 |
| Materiál: | Nerez |
| Délka (mm): | 140 mm |
| Kvalita materiálu: | Nerezová ocel (V2A) |
| Průměr závitu: | 6,8 mm |
| Tvar hlavice: | Šestihran |
| Typ závitu: | Metrický |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
