Šroub M SC HH DB 6,0x25 samořezný s těsnící podložkou K2 Systems 1005207
Samořezný šroub se šestihrannou hlavou a těsnící podložkou od K2 Systems je určen pro ocelový plech od tlouštky 0,4 mm a hliník od 0,5 mm.
Materiál: nerezová ocel A2, EPDM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| EAN: | 4251786202928 |
| Materiál: | Nerez |
| Povrchová úprava: | Ostatní, jiné |
| Délka (mm): | 25 mm |
| Kvalita materiálu: | Nerezová ocel (V2A) |
| Průměr závitu: | 6 mm |
| Tvar hlavice: | Šestihran |
| Tvrzené: | Ne |
| Typ závitu: | Ostatní, jiné |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
