Šroub M SC HH DB 6,0x38 samořezný se šestihrannou hlavou K2 Systems 1005193
Samořezný šroub K2 s namontovanou EPDM podložkou. Se šestihrannou hlavou (8), rozměr 6 x 38 mm. Průměr podložky EPDM 16 mm.
Pro upevnění SpeedClip systému Speedrail nebo přímou fixaci FlatRail do plechu. Minimální tloušťka plechu pro ocel 0,4 mm, pro hliníkové plechy 0,5 mm.
Materiál: nerezová ocel A2, EPDM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 4251786202911 |
| Materiál: | Nerez |
| Povrchová úprava: | Ostatní, jiné |
| Délka (mm): | 38 mm |
| Kvalita materiálu: | Nerezová ocel (V2A) |
| Průměr závitu: | 6 mm |
| Tvar hlavice: | Šestihran |
| Tvrzené: | Ne |
| Typ závitu: | Ostatní, jiné |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
