K2 Šrouby s ozubením pod hlavou podle ISO 4762
Parametry:
- Rozměr: M8x20, ZS 6 mm
- Materiál: nerezová ocel A2
- Hmotnost: 0,01kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 4251786206629 |
| Barva: | nerez |
| Materiál: | Nerez |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Délka k spodní hraně hlavy: | 20 mm |
| Délka závitu: | 20 mm |
| Kvalita materiálu: | Ostatní, jiné |
| Levý závit: | Ne |
| Plný závit: | Ano |
| Průměr hlavy: | 13 mm |
| Rozměr nástrčného klíče: | 6 mm |
| S matkou: | Ne |
| S podložkou: | Ne |
| S přírubou: | Ano |
| Samosvorný: | Ne |
| Šroubovací systém: | Vnitřní šestihran |
| Tvar hlavice: | Hlava válce |
| Typ závitu: | Metrický |
| Výška hlavy: | 8 mm |
| Zápustná hlava: | Ne |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
