Šroub M3x40-3CH pro montáž sádrokartonových krabic do dutých stěn Kopos
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství krabic-víčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 8595057651470 |
| Materiál: | Ocel |
| Celková délka: | 40 mm |
| Množství v balení: | 50 |
| Povrchová ochrana: | Galvanicky/elektrolyticky pozinkováno |
| Průměr dříku: | 3 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
