Šroub M8x20 s T-hlavou náhradní pro konektor M RC SingleRail 36 K2 Systems 1000614
Náhradní šroub s T-hlavou M8x20 pro K2 konektor M RC SingleRail 36 (2001976).
Rozměry hlavy: 22,5x10,5x4mm
Závit: M8x20
Materiál: nerezová ocel A2 (1.4301)
Doporučujeme zakoupit několik náhradních kusů pro každou montáž...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 4251786200559 |
| Materiál: | Nerez |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Délka (mm): | 20 mm |
| Kvalita materiálu: | Ostatní, jiné |
| Rozměr závitu, metrický: | 8 |
| S matkou: | Ne |
| Šířka hlavy: | 10 mm |
| Vhodné pro montážní lištu: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
