Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pomocné nářadí a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.001 kg |
| EAN: | 8595057619395 |
| Materiál: | Ocel |
| Délka (mm): | 16 mm |
| Dvouchodý: | Ne |
| Kaleno: | Ne |
| Množství v balení: | 50 |
| Povrchová ochrana: | Galvanicky/elektrolyticky pozinkováno |
| Průměr dříku: | 2,9 mm |
| Šroubovací systém: | Phillips PH |
| Tvar hlavy: | Plochá kulová hlava |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
