Stojací lampa GLOBO 57910SB ROBBY, GU10 3x35W, černý matný kov, kabel 1,8m, stojací lampa
Stojací lampa, kov, černá matná, kabel 1,8 m, vypínač, DxŠxV:250x230x1540, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní |
|---|---|
| EAN: | 9007371419845 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 230 mm |
| Výška (mm): | 1540 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Délka (mm): | 250 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 5 W |
| Závit-patice (objímka): | GU10 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
