Stojací lampa RABALUX 74012 IZANDER, 1xE27 max. 40W, IP20, stříbrná
Stojací lampa Izander může být charakteristickým kusem nábytku v moderním obývacím pokoji. Dá se umístit například k sedačce, kde dokáže poskytnout příjemné osvětlení večerních hodin strávených v obýváku. Lampa stříbrné barvy z kovu je doplněna jednoduchým kulatým bílým plastovým stínítkem a tenká noha stříbrné barvy je zakončena černou ozdobnou základnou sestávající ze dvou prolínajících se podlouhlých prvků. Izander lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 40W, objímkou typu E27. Dle vašeho vkusu si můžete vybrat zdroj světla s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Chcete-li v obýváku navodit domácí, intimní atmosféru, vyplatí se použít žárovku s teplým bílým světlem. Rozměry stojací lampy: průměr 300 mm, výška 1490 mm, šířka 340 mm, délka kabelu 1800 mm.
Svítilna Izander je dodávána bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | lampy stolní, stojanové Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.375 kg |
| EAN: | 5996595740122 |
| Šířka (mm): | 340 mm |
| Výška (mm): | 1490 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 300 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stojací lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
