Stojanová lampa ROCKY stmívatelná RGB + dálkové ovládání GLOBO 28062
Stojanová lampa, černobílý plast, černý PVC kabel, stmívatelná, RGB změna barev a fixace, RGB duhový efekt, aplikace, bez adaptéru, USB-A 2.0 USB-C, dálkové ovládání, ø: 370mm, V: 1130mm, kabel 1500mm, včetně RGB LED 7W 5V
Stojací svítidlo ROCKY nabízí moderní design a všestranné funkce. Cylindrické stínítko na pevném 3-nohém stojanu zajišťuje elegantní vzhled. Pomocí dálkového ovladače můžete snadno ztlumit osvětlení a změnit barvy RGB. RGB duhový efekt a kompatibilita se systémy inteligentní domácnosti umožňují individuální nastavení světelné nálady. Včetně adaptéru a USB nabíjecího kabelu nabízí tato stojací lampa nejen styl, ale také inovativní řešení osvětlení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 9007371487486 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Materiál: | Plast |
| Výška (mm): | 1130 mm |
| Materiál stínidla: | Bílá |
| Materiál svítidla: | Černá matná |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Průměr (mm): | 37 mm |
| Příkon (W): | 7 W |
| Stmívání: | Ano |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
