Stolní lampa RABALUX 2069 LYCHEE 1xE14 max.25W dřevo buk, barva černá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5998250320694 |
| Výška (mm): | 230 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | buk |
| Materiál stínidla: | textil |
| Materiál svítidla: | dřevo |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 140 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Noční lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
