Světelný řetěz GLOBO 34090N ALMAGA, LED 10x0,42W, IP44, 3m napájecí kabel, venkovní
Světelný řetěz LED plast černý, čirý, vzdálenost mezi LED diodami 50cm, 3m napájecí vedení, IP44, DxŠxV: 7500x80x140, vč. 10xLED 0,42W 31V, zdroj 23lm, výstup 22lm, 2700K
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní - zahradní |
|---|---|
| EAN: | 9007371410408 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 140 mm |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 7500 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 42 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 22 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
