Svícen FOREST, dřevěný, baterie 2xAA, 10x žárovka, v:44cm, š:28cm,StarTrading 271-80
Dekorativní laserem vyřezaný svícen se zvířátky o výšce 44 cm.
Svícen FOREST, dřevěný, baterie 2xAA, 10x žárovka, v:44cm, š:28cm,StarTrading 271-8
Dřevěný vánoční svícen v multibarevném provedení. Ježek, zajíc a liška tancují na mýtině a oslavují Vánoce. Dekorativní scenérie vyřezávaná laserem zaujme dospělé i malé děti.
Výrobek je napájen na 2x AA baterie (nejsou součástí balení) a má funkci časovače.
Parametry:
Barva - multi
Barva světelného zdroje - teplá bílá
Délka - 28 cm
Výška - 44 cm
Hloubka - 6 cm
Oblast použití - vnitřní prostory
Počet svítidel - 10
Časovač - 6 h zapnutí, 18 h vypnutí, opakování
Baterie nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční svícny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482048318 |
| Barva: | multicolor |
| Šířka (mm): | 280 mm |
| Hloubka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 440 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Napětí (V): | 3 V |
| Použití: | vnitřní |
| Příkon (W): | 10x0,03 W |
| Stmívání: | ne |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
