Svícen GRANDY, dřevěný bílý, baterie 3xAA, 15x žárovka, v:41cm, š:29cm,StarTrading 650-14
Dřevěný vánoční svícen - bílé siluety jelena a dvě jedle prosvícené LED světlem.
Svícen GRANDY, dřevěný bílý, baterie 3xAA, 15x žárovka, v:41cm, š:29cm,StarTrading 650-14
Dřevěný bílý svícen - jelen a dvě jedle. Mezi siluetami svítí LED světlo, které vytváří krásný efekt. Vhodné umístit do okna, nebo ke stěně, pro vytvoření jedinečné vánoční atmosféry.
Výrobek je napájen na 3x AA baterie (nejsou součástí balení) a má funkci časovače.
Parametry:
- Barva: bílá
- Barva světelného zdroje: studená bílá
- Délka: 29 cm
- Výška: 41 cm
- Hloubka: 8 cm
- Použití: vnitřní prostory
- Počet svítidel: 15
- Časovač: 6 h zapnutí, 18 h vypnutí, opakování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční svícny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482050311 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 290 mm |
| Hloubka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 410 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 4,5 V |
| Použití: | vnitřní |
| Příkon (W): | 15x0,06 W |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
