Svícen GRANDY, dřevěný bílý, baterie 3xAA, 36x žárovka, v:30cm, š:42cm,StarTrading 650-10
Bílý dřevěný svícen - Santa Claus a jeho sobi stoupající k nebi. Zaujme dospělé i děti.
Svícen GRANDY, dřevěný bílý, baterie 3xAA, 36x žárovka, v:30cm, š:42cm,StarTrading 650-10
Jemný dřevěný vánoční svícen v bílém provedení - motiv Santa Claus se sobi. LED světlo svítí mezi siluety stromů a Santa Clause. Pro jedinečnou vánoční atmosféru.
Výrobek je napájen na 3x AA baterie (nejsou součástí balení) a má funkci časovače.
Parametry:
Barva - bílá
Barva světelného zdroje - chladná bílá
Délka - 42 cm
Výška - 30 cm
Hloubka - 8 cm
Použití - vnitřní prostory
Počet svítidel - 36
Časovačav - 6 h zapnutí, 18 h vypnutí, opakování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční svícny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482043900 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 420 mm |
| Hloubka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla-odstín: | studená bílá |
| Napětí (V): | 4,5 V |
| Použití: | vnitřní |
| Příkon (W): | 36x0,06 W |
| Stmívání: | ne |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
