Svícen TRAPP dřevěný odstín červený, 7x žárovka, výška 34cm, šířka 57cm,StarTrading 230-35
Krásný dřevěný svícen v bílé barvě se 7 žárovičkami.
Svícen TRAPP dřevěný odstín červený, 7x žárovka, výška 34cm, šířka 57cm,StarTrading 230-35
Vánoční dřevěný svícen v červené barvě. V každé místnosti kde je umístěn vytváří útulnou atmosféru.
Parametry:
Barva - červená
Barva napájecího kabelu - bílá
Barva světelného zdroje - čirá
Délka - 57 cm
Výška - 34 cm
Hloubka - 6 cm
Použití - vnitřní prostory
Počet svítidel - 7
Délka napájecího kabelu - 180 cm
Vzdálenost zástrčky od vypínače - 150 cm
Vzdálenost přepínače od zařízení - 30 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční svícny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482035714 |
| Barva: | Červená |
| Šířka (mm): | 570 mm |
| Hloubka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 340 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Použití: | vnitřní |
| Příkon (W): | 7x3W |
| Stmívání: | ne |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
