Svítidlo AVIDE LED Nano Light Linkable 120cm 24W 2400lm 4000K IP65, avide ALNLNW-24W
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytková, kuchyňská svítidla a osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 5999097923123 |
| Šířka (mm): | 41 mm |
| Výška (mm): | 32 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Délka (mm): | 1225 mm |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/888593 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 2400 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Avide Lighting |
|---|---|
| E-mail : | info@avidelighting.com |
