Svítidlo dekorativní GLOBO 39017 LED BAND, 1xRGBW LED 12W 220lm, barevné, stmívatelné
LED pásek, plast, 30 LED na metr, stmívatelné, dálkové ovládání, měnič barev, fixace barev, DxŠxV: 2000x10x2 včetně 1xRGBW LED 12W 12V, barevné, 220lm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sada LED pásků včetně příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 9007371410996 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 10 mm |
| Výška (mm): | 2 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 20 |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Energetická třída: | G |
| Napětí (V): | 12 V |
| Příkon (W): | 12 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 220 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
