Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 9007371388660 |
| Barva: | nikl |
| Krytí (IP): | 20 |
| Materiál: | hliník |
| Výška (mm): | 105 mm |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá,neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 140 mm |
| Příkon (W): | 1x16W,1x6W |
| Svítivost (lumen): | 550lm,220lm lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
