Svítidlo GLOBO 12369-15 ECHO, LED 15W, 1350lm, 4000K, černý kov, stropní
Stropní svítidlo GLOBO ECHO 12369-15, kov černý, akryl opál satin, DxŠxV: 145x145x26, včetně 1xLED 15W 230V, 1350lm, 4000K
Parametry:
Výkon: 15W LED
Svítivost: 1350lm
Barva světla: 4000K
Materiál svítidla: kov
Materiál stínidla: akryl
Barva materiálu svítidla: černá
Barva materiálu stínidla: opál
Použitá patice: Integrovaný LED modul
IP krytí: IP20
Energetická třída: A
Šířka (cm): 14,50
Výška (cm): 2,60
Délka (cm): 14,50
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9007371401154 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 145 mm |
| Výška (mm): | 26 mm |
| Materiál: | Kov |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Délka (mm): | 145 mm |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/1037232 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 15 W |
| Svítivost (lumen): | 1350 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
