Svítidlo GLOBO 12379-24W LASSE, LED 1x24W 1900lm 3000-6000K, bílý plast, stropní
Stropní svítidlo, plast bílý, plast opál bílý, změna barvy světla vypínačem v zadní části světla, fixace barev, ? 300, V: 18, včetně 1xLED 24W 230V, 1900lm, změna barvy světla 3000-4000-6500K
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Katalog Novelties Spring 2021 |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 9007371402175 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 18 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 20 |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/818542 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 298 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 1900 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
