Svítidlo GLOBO 12379-6B LASSE, LED 1x6W 420lm 3000-6500K, černý plast, stropní
Stropní svítidlo, plast černý, plast opál bílý, změna barvy světla vypínačem v zadní části světla, fixace barev, ? 125, V: 18, včetně 1xLED 6W 230V, 400lm, změna barvy světla 3000-4000-6500K
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Katalog Novelties Spring 2021 |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 9007371411023 |
| Barva: | Černá |
| Výška (mm): | 18 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 20 |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/835035 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 126 mm |
| Příkon (W): | 6 W |
| Svítivost (lumen): | 420 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
