Svítidlo GLOBO 12380-24W LASSE, LED 24W 2100lm 3000-6500K, hranaté, bílý plast, stropní
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 9007371439904 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 291 mm |
| Výška (mm): | 17 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 20 |
| Délka (mm): | 291 mm |
| Energetická třída: | F |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 24 W |
| Svítivost (lumen): | 2100 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
