Svítidlo GLOBO 15585D SANNA, E27 3x15W LED, textil antracit, kov, stropní svítidlo
Stropní svítidlo, kov bílý, textil antracit, plast opál, Ø400, V: 100, bez žárovek 3xE27, max. LED 15W 230V
Kulaté stropní svítidlo GLOBO 15585D ze série Sanna průměr 40cm skvěle zapadne do prostředí různých stylů bydlení. Textilní rám antracitové barvy (výška=10cm), který obklopuje opálový plast. Patice 3xE27, které můžete vybavit vhodnými LED žárovkami podle svého výběru. To vám dává možnost určit barvu světla a jas individuálně. S dalšími modely ve stejné sérii můžete ve svém interiéru nastavit stylové akcenty a dotvořit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vision V12 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 9007371421381 |
| Barva: | antracit |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 400 mm |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
