Svítidlo GLOBO 32063-2W ALCALA, 2xGX53, max.11W, IP44, bílý hliník, venkovní
Venkovní svítidlo, hliník bílý, sklo průhledné, svítí nahoře i dole, IP44, ŠxV: 100x165, AL: 130, bez žárovek 2xGX53, max. 11W 230V
Moderní venkovní nástěnné svítidlo GLOBO32063-2W ALCALA, vyrobené z hliníku, kombinuje modernost a funkčnost. Toto nástěnné svítidlo v klasickém bílém stylu může být vybaveno žárovkami dle vašeho výběru díky objímce GX53 (max.11W). Z důvodu úspory energie a dlouhé životnosti doporučujeme LED žárovky. Další funkcí venkovní lampy je, že svítí nahoru a dolů. Díky svému stupni krytí IP44 je toto svítidlo předurčeno pro venkovní použití. Další svítidla pro vaši venkovní plochu najdete ve stejné produktové řadě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9007371398584 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Hloubka (mm): | 130 mm |
| Výška (mm): | 165 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 44 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Závit-patice (objímka): | GX53 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
