Svítidlo Globo 34019S1 LALLI, E27 1x60W IP44, nerez, venkovní
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 9007371384266 |
| Barva: | nerez |
| Výška (mm): | 490 mm |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Krytí (IP): | 44 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 130 mm |
| Příkon (W): | 60W |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
